Hakkımızda

Şirketimiz 1963 yılında yurtiçi nakliyat ve inşaat malzemeleri satışı ile ilgili şahıs işletmesi olarak kurulan Çamkirazı, 1993 yılında da şirketleşerek ve ürün çeşitlerini artırarak Eskişehir’de inşaat malzemeleri satışı ve nakliyat konusunda iddialı bir biçimde uzun yıllardır faaliyetini sürdürmektedir. Çamkirazı,ilgili sektörlerdeki uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle Eskişehir’de lider olmuş, tanınmış bir firmadır. Sektörde perakende olarak malzeme teminine devam eden Çamkirazı, inşaat malzemeleri üretiminde önde gelen ulusal ve uluslararası markaların gerek distribütörlük gerekse de bayiliğini yapmaktadır. Kılıçoğlu Kiremit Bölge Distribütörlüğü yanında YTONG Gazbeton, Atışkan Alçı, gibi markaların bayilikleri ve Yunanistan merkezli Roka-Refactory ve Archi-Stone Türkiye distribitörlüğü faaliyetlerini yürütmektedir. Bunların yanı sıra Belçika merkezli Nelissen firmasının Türkiye distribütörlüğünü Çamkirazı Yapı Malzemeleri üstlenmiştir.

Grup Şirketlerimiz

Gençsoy Petrol

www.gencsoy.com.tr

2015 yılında kurulan Gençsoy Petrol A.Ş. kısa süre içerisinde hızlı bir ilerleme kaydederek Total benzin istasyonları arasında üst sıralarda yerini almıştır. Ayrıca İstasyonumuz Total Gizli Müşteri Anketi'nde birinci olmuştur.

Çamkirazı Lojistik

Hizmetlerimiz

Kurulduğumuz günden buyana ürün taşımacılığı yapmaktayız. Büyüyen ve gelişen araç filomuz ile Eskişehir'de Kılıçoğlu Kiremit Fabrikası'nın ham madde taşıma işini devam ettirmekteyiz. Bunun yanında yüksek tonajlı taşıma kapasitemiz ile tüm ürünlerimizin nakliyesini yapmaktayız.

Çamkur İnşaat

Proje Tasarım ve Müteahitlik

İnşaat sektöründe verdiğimiz hizmetler sonucunda edindiğimiz teknik tecrübenin 1994’te kurumsallaşmasıyla oluşan şirketimiz, kurulduğu günden buyana bir çok inşaat projesini başarıyla sonuçlandırmakla birlikte, kendini geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Çam Otomotiv ve Petrol

Petrol Ürünleri

Petrol istasyonlarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz...
Tunalı Mh. Uçar Sk. No:2 Tepebaşı/Eskişehir